DOMÁCÍ STRÁNKA | NABÍDKA KATALOGŮ | KONTAKTNÍ INFORMACE | NAPIŠTE NÁM

 

01 - PAPÍR, OBÁLKY A ETIKETY


Papír xerografický, bílý i barevný, plotterové role, papír speciální a exkluzivní, papír tabelační, fotopapíry, papír uhlový, pásky do pokladny, papír faxový, obálky a obchodní tašky, samolepicí etikety.

 

 

02 - TISKOPISY A BLOKY


Tiskopisy, mapy a plány, sešity a bloky, záznamní knihy, kroniky, kroužkové záznamníky, záznamní kostky, průpisníky, samolepicí bločky, samolepicí záložky.

 

 

03 - ARCHIVACE


Pořadače, rozdružovače, stojany na spisy, archivní krabice a kontejnery, závěsné a zakládací obaly, spisové desky,rychlovazače, kartotéky, pouzdra na jmenovky, zásobníky na vizitky, vizitky, identifikační pásky.

 

 

04 - KONF. DESKY A DIÁŘE


Spisovky, kožené desky, kožené aktovky, pilotní kufry, tašky na notebook, batohy na notebook, diáře.

 

 

05 - LEPIDLA


Lepicí tyčinky, lepidla tekutá, lepicí rollery, lepicí hmoty a proužky, lepicí pásky, balicí pásky, odvíječe lepicích pásek, opravná pera, opravné papírky a laky, opravné rollery.

 

 

06 - PSACÍ POTŘEBY


Kuličková pera, plnicí pera a inkoust, kombinovaná pera, psací soupravy, gelová pera, rollery, linery, popisovače, značkovače a zvýrazňovače, grafitové tužky a mikrotužky, pryže a ořezávátka, pravítka.

 

 

07 - SEŠÍVAČE A DĚROVAČE


Sešívače, děrovače, vytahovače spojů, nůžky, řezáky, otvírače dopisů, navlhčovače, spony a spojovače, připínáčky a špendlíky, klipy a gumičky.

 

 

08 - KANCELÁŘSKÉ DOPLŇKY


Drátěné doplňky, pracovní podložky na stůl, kancelářské boxy, zásuvkové boxy, stojany na spisy,prezentační stojan, stojánky na tužky, držáčky papíru, pokladny, mincovník, kancelářské a odpadkové koše.

 

 

09 - PC DOPLŇKY


Boxy a pouzdra na CD, média, krabičky na CD, čisticí prostředky, stojany pod monitory, webové kamery, bezpečnostní filtry na monitory, datové kabely, myši a klávesnice, podložky a podpěrky.

 

 

10 - KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA


Kroužková a drátěná vazba, laminace, řezačky, skartovací stroje, kalkulačky, baterie, štítkovače Dymo, telefony, diktafony, tiskárny a multifunkční zařízení.

 

 

11 - PREZENTACE


Dataprojektor, stojany Tarifold, stojany Sherpa, rychlovázací lišty, korkové tabule, samolepicí nástěnky, plánovací tabule, magnetické tabule, flipchartové tabule a bloky, magnety a ukazovátka, vitríny.

 

 

12 - RAZÍTKA


Razítka, datumky, číslovačky, náhradní polštářkydo samobarvicích razítek, razítkové podušky, razítkové barvy.

 

 

13 - TONERY A CARTRIDGE


Tonery a cartridge (originální, renovace, alternace).

 

 

14 - OBALOVÝ MATERIÁL


Dárkové papíry, sáčky a tašky, krabice na víno, celofán, ozdobné stužky, krabice a tubusy, lepenka, fólie, balicí papír, lékarnička, náplasti, motouzy, etiketovací kleště a příslušenství, balicí pásky, nůžky, schůdky a rudly, odpadkové koše, ochranné pomůcky.

 

 

15 - DROGERIE A ÚKLID


Ubrousky a kapesníčky, papírové utěrky a ručníky, toaletní papír a zásobníky, mýdla a krémy na ruce, osvěžovače vzduchu, čisticí prostředky, houbičky a utěrky, hadry na podlahu, smetáky, sáčky, tašky, pytle na odpadky.

 

 

16 - OBČERSTVENÍ


Stolní a minerální vody, aquamaty, vitamíny, džusy, limonády, šťávy, energetické nápoje, kávy, mléko, smetana do kávy,čaje a cukrovinky, skleněné a porcelánové nádobí, plastové nádobí, papírové tácky, dortové krabice, fólie na potraviny, svačinové sáčky.

 

 

17 - ELEKTRO A BÍLÁ TECHNIKA


Žárovky a prodlužovací kabely, rozdvojky, lampičky a baterie, nástěnné hodiny, ventilátory a přímotopy, rychlovarné konvice, kávovary, mikrovlnné trouby, chladnička, myčka na nádobí, vysavač.

 

 

18 - KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK


Věšáky, podložky pod židle, jednací židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, pracovní a jednací stoly, kontejnery, skříně.

 

 

19 - ŠKOLNÍ POTŘEBY


Sešity a bloky, obaly a desky na sešity, psací potřeby, kreslicí a rýsovací potřeby, skicáky a náčrtníky, potřeby pro kreslení a malování, barevné papíry a kartony, nůžky, lepidla, modelovací potřeby.

 

 

20 - REJSTŘÍK KATALOGŮ


  • Jmenný rejstřík katalogů

  • obsah katalogů

  • objednávkové formuláře

 

 

počítadlo.abz.cz